WTN - Wise Tree Naturals - WTN
A WiseTree Naturals (WTN) kategóriáját fémjelzi a kiváló minőségű, magyar fejlesztésű krémek és étrend-kiegészítők széles választéka. A WTN kínálata minden életkorhoz és életszakaszhoz kiváló választást nyújt. Vitaminok, ásványi anyagok és gyógynövények felhasználásával készült termékeik a legfontosabb tápanyagokkal támogatják az egészséges életmódot.
Mi mit tartunk fontosnak egy termékfejlesztésnél?
Sok mindent, de az egyik legfontosabb, hogy csak olyan termékeket hozzunk létre, amelyeket nyugodt szívvel szedünk mi is, illetve javaslunk családtagjainknak és gyerekeinknek is.
A termékfejlesztés során valóban tesztelünk (sokszor vérvizsgálatokkal), nem csak azt mondjuk. A fenti szavak mögött tényleges tartalom van, és ismerve az étrend-kiegészítőket gyártó ipar valódi működését, ez a két dolog nagyon is megkülönböztet bennünket a piac 99%-ától.
A WTN termékek a fejlesztése mögött igazi öröm van! Olykor olyan ez a WTN csapat számára, mint egy hosszúra nyúlt társasjáték, hiszen egy-egy termékfejlesztés akár évekig is eltarthat. (Ebben a játékban a végső siker abszolút nem garantált. A leghosszabb, egyúttal sikertelen termékfejlesztési projektünk több, mint 3 évig húzódott.)
Egy szakmai csapat dolgozik azon, hogy a sok lektorált cikk és könyv közül megtaláljuk a hiteleseket. Ugyanis nem minden lektorált szakmai cikk tartalmaz hiteles információt, mivel azok gyakran valamilyen érdekeltségtől vezérelve születnek meg! Nagyon fontos megtalálni ezeknél a szakirodalmi forrásoknál azt is, hogy „ki fizeti a révészt”, azaz milyen finanszírozói érdekek állnak a háttérben. A hiteles cikkekből merített információkat ötvözve a saját műszaki és technológiai ismereteinkkel, a kísérletek végén teljesen egyedi termékek (és sokszor technológiák is) jönnek létre.
Természetesen cégen belül biztosított a termékfejlesztésekhez és különböző technológiai eljárásokhoz szükséges szakmai és mérnöki háttér is.
Nálunk fontos része a termékfejlesztésnek, hogy az nem költségoldalról vezérelt a folyamat, tehát az iparági gyakorlattal szemben, mi nem úgy hozunk létre termékeket, hogy először maximalizáljuk az önköltséget vagy a fogyasztói árat, és ebből következően később erős kompromisszumokat kötünk az alapanyagminőséget illetően.
Ha egy terméket szeretnénk létrehozni, akkor először megállapítjuk, hogy milyen anyagoknak kell belekerülni és azokból a hatóanyagokból a biológiailag legjobb molekulaformákat választjuk. Ebben nincs kompromisszum! Az így létrejött önköltség alapján számolunk és igen, néha nem fér bele még a viszonteladók „elvárt” jutaléka, mert olyan kicsi az önköltség és az eladási ár közötti rész.
Úgy tartjuk szem előtt a vásárlók érdekeit, mintha mi lennénk azok, akinek ezek a termékek készülnek.